simple web maker

Checkin.az

Система продажу авіаквитків авіакомпанії

Для постійного клієнта
Для автономного агентства
Для будь-яких послуг, що хочуть продати квитки авіакомпанії

Почім вибирають нас

1


ЛЕГКО ПОДОРОЖ

Ми пропонуємо хороші та цікаві пропозиції для мандрівників. Легкий пошук, легка можливість додавання, легка покупка. Кабінет, мобільні версії для смартфонів і планшетів. Всі шляхи в ваших руках

2

ДОБРІ ЦІНИ

Ми шукаємо в багатьох джерелах. Плюс ми пропонуємо розумні квитки рішення - дуже приємні ціни для вас. Регулярні лінії, низькі підставки та чартери - все для вас.

3

ВАРІАНТИ

Ви можете обрати безліч варіантів пошуку замовлень на квитки. Bagage або без нього, туди або багато маршрутів зупинки, все, як ви хочете.

Подорожуйте всюди зі зручністю і недорого!

Оплачуй будь-яким зручним способом

Купуйте квитки он-лайн, з реєстрацією і без. Відзначайте цікаві вам маршрути. Багато цікавих напрямків на нашому сайті

Бізнес з продажу авіаквитків

Наша система дозволяє знаходити квитки більш ніж в 400х авіакомпаніях світу. Швидке підключення, зручний інтерфейс. Ніяких "чорних екранів". Зручні варіанти оплати замовлень. Не потребує спеціальних тренувань для співробітників.
Для підключення - заповніть форму і ми з вами зв'яжемося в бліжашее час.

Інтеграція API

будь-які послуги, які хочуть продати квитки авіакомпанії

ГОТОВИЙ ДО ІНТЕГРАЦІЇ

Хочете розпочати власну службу в Інтернеті? Або додайте до веб-сайту нові послуги. Або ви туристичне агентство, надаючи екскурсії і хочете додати джерело квитка з хорошими цінами до вашої системи? Ми надаємо API для зручної інтеграції.

Додавайте послугу VALUE

Ми надаємо хороші рішення для онлайн-платіжних агрегаторів, інтернет-банкінгу та інших систем масового ринку. Залучайте клієнтів за вигідними цінами та додатковими послугами, як, наприклад, авіаквитки з хорошими цінами.

НОВІ РІШЕННЯ

Забезпечення модулів для HR систем, Інтернет-банкінгу та систем обліку. Та інші. Безпосередньо замовляйте авіаквитки для ділової поїздки з компанії ERP або HR системи. Без додаткових витрат і зборів. За ціною дистриб'ютора.

Будь ласка, заповніть форму та надішліть нам запит про опції та послуги з checkin.az. Ми відкриті для партнерів, агентств, технологічних компаній та всіх інших, які мають інтерес до нового бізнесу або вдосконалення поточного бізнесу.

ПІДПИСАТИ

Отримуйте щомісячні оновлення та новини.