website templates free download
Mobirise

Короткий період повернення інвестицій


375/5000
Рішення Cash In Desk надає інвесторам короткий період для повернення інвестиційних коштів. Це відбувається завдяки наступним чинникам: низький TCO, гнучкий перелік послуг, низька вартість рішення. Типовий час для повернення інвестицій від 7 місяців до 14 місяців, залежно від переліку послуг, що надаються рішенням Cash In Desk. Для проектів інвестори можуть вибрати модель власного рішення або взяти його в оренду.

Mobirise

Одна платформа - продаж багато разів.

Інвестор може багато разів продавати платформу Cash In Desk. Завдяки гнучким можливостям Cash In Desk. Інвестор може запропонувати безліч банків у мережі Cash In Desk. Тому що один пристрій може бути багатобанківським відділенням, а також забезпечувати безліч функцій і послуг від різних провайдерів в один і той же час. А збільшення переліку послуг по мережі Cash In Desk просто збільшує ціну продажу для наступних клієнтів.

Mobirise

Чітка структура інвестицій

Видно всі витрати на інвестиції. Ніяких прихованих витрат. Investros може побачити в режимі онлайн про потоки грошей, баланси, прибутки. Не потрібні спеціальні служби для моніторингу. У будь-який момент інвестори можуть розподілити баланси рахунків терміналів. Або просто подивіться, як рентієр використовує мережі Cash Desk.

Будь ласка, заповніть форму та надішліть нам запит Cash In Desk. Ми відповімо вам у стислі терміни. 

ПІДПИСАТИ

Отримуйте щомісячні оновлення та новини.