free portfolio site templates
Mobirise

Додаткові сервіси

Рішення Cash In Desk допомагає роздрібним клієнтам додавати послуги. Як, наприклад, платежі, грошові перекази, рахунки за поповнення рахунків, грошові кошти з рахунків. Роздріб отримає прибуток від плати за операції. Cash In Desk забезпечують додатковий прибуток від квадратного метра без спеціальних інвестицій, додаткового персоналу та інших. Рішення Cash In Desk можна застосовувати в будь-яких розмірах і видах роздрібної торгівлі: від невеликих куточків магазину до великих супермаркетів, від точок ToGo до кафе і ресторанів. Нові послуги залучають і утримують клієнтів.

Mobirise

Легкий і дружній

Немає необхідних спеціальних тренінгів для персоналу, Cash In Desk такий же легкий як користуватися смартфоном. Для підтримки ви можете скористатися віддаленими підключеннями з Центру підтримки або забезпечити трансляцію відеокліпів персоналу про нові продукти, функції або послуги. Компактна конструкція терміналів Cash In Desk надає можливість встановити його в будь-якому невеликому місці на касу або скористатися нею як ручкою. Cash In Desk може працювати разом з будь-яким касовим обладнанням або бути багатофункціональним касовим столом.

Mobirise

Додатковий прибуток з того ж місця

Все, що потрібно для встановлення та використання рішення Cash In Desk у вашій роздрібній торгівлі - у вас вже є. Це електрика, будь-яка мережа передачі даних і персонал. Це не потребує спеціальних інвестицій. Просто використовуйте його. Cash In Desk може бути встановлений на місці касира, або розміщений на зарезервованому місці, або працювати як термінал самообслуговування. Всі ці функції забезпечують роздрібний додатковий прибуток від тих же квадратних метрів без інвестицій.

Будь ласка, заповніть форму та надішліть нам запит Cash In Desk. Ми відповімо вам у стислі терміни. 

ПІДПИСАТИ

Отримуйте щомісячні оновлення та новини.